AKCJA "PODŁĄCZ SIĘ"

Podłącz się | Pallotyni wspierają MATURZYSTÓW

Na czym polega akcja „Podłącz się”?

Przede wszystkim na duchowej pomocy tegorocznym maturzystom. Wiemy, że modlitwy nigdy za wiele i każde wsparcie w tej materii jest ważne i potrzebne.

Gdzie?

W pięciu polskich sanktuariach prowadzonych przez księży pallotynów będziemy polecać wszystkich maturzystów wpisanych w dzieło duchowego wsparcia. Modlić się będziemy w następujących sanktuariach:

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Ożarowie Mazowieckim


Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem


Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polskich w Międzyrzeczu


Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Częstochowie


Sanktuarium Świętości Życia w Łodzi


Kiedy?

Akcję duchowego wsparcia maturzystów rozpoczniemy 4 maja a zakończymy 26 maja. Modlitwą, zatem obejmujemy cały okres związany z pisaniem i zdawaniem matur. Księża i bracia z wymienionych sanktuariów każdego dnia będą modlić się w intencji maturzystów. Polecać będziemy Panu Bogu intencje dobrego zdania egzaminu dojrzałości oraz prosić będziemy o dobry wybór jak najlepszej drogi życiowej. Nasze prośby wypowiadane będą podczas codziennej modlitwy różańcowej, na koronce do Bożego Miłosierdzia, w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu oraz podczas Mszy Świętej.

Jak się zapisać?

Wystarczy wypełnić niżej podany formularz. Każdy maturzysta zostanie wpisany do księgi maturzystów polecanych w tegorocznej modlitwie duchowego wsparcia.

ZAPISZ SIĘ - Akcja "Podłącz się"